dodaj do ulubionych powiadom znajomych
  :: Salon


:: Zabiegi firmowe / Depilacja laserowa

 :: Depilacja
 :: -BABARIA-
 :: BODY HEALTH
 :: Skin Roller
 :: SNAKE VENOM
 :: Masaz goracymi muszlami
Bezbolesna depilacja laserowa

Pragniemy zaprezentować Państwu jeden z najbardziej skutecznych i bezpiecznych laserów do skutecznej i trwałej depilacji.
Laser Light Sheer

DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER

Nadmiar owłosienia zwłaszcza u kobiet jest bardzo krepujące i stresujące. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na skuteczną i trwałą metodę pozwalającą usunąć włosy z różnych okolic ciała. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest laserowe urządzenie LightSheer do usuwania owłosienia. Zabiegi laserem LightSheer to skuteczny i bezpieczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia. Zabieg polega na naświetleniu i zniszczeniu cebulek włosów. Depilację laserem LightSheer można stosować na owłosienie skóry twarzy i całego ciała.Laserowe metody usuwania zbędnego owłosienia są wykonywane od kilkunastu lat. W chwili obecnej dzięki zminiaturyzowaniu urządzeń laserowych (lasery półprzewodnikowe) zabiegi te wykonywane są w gabinetach kosmetycznych na całym świecie. Laser LightSheer z opatentowanym szafirowym manipulatorem należy do urządzeń wyróżniających się najwyższą skutecznością działania przy zapewnieniu najwyższego komfortu zabiegu.


WŁAŚCIWOŚCI

Mechanizm działania światła laserowego w zabiegu usuwania włosów sprowadza się do miejscowego, precyzyjnego podgrzania i zniszczenia elementów cebulki włosowej zabarwionych melaniną bez szkodliwego oddziaływania na pozostałe komórki skóry. Laser wytwarza trwający ułamek sekundy impuls, który wystarcza do odparowania pigmentu, powodując wstrzymanie funkcji życiowych kilku cebulek jednocześnie eliminując na stałe lub znacznie ograniczając odrost włosów.
ZABIEGI: PRZYGOTOWANIE I PRZEBIEG
Wykonanie pierwszego zabiegu poprzedzone jest obowiązkową konsultacją .Przeprowadza się szczegółowy wywiad medyczny, dokładnie określa stan skóry oraz typ włosów (karnacja, szybkość opalania się, reakcja na promieniowanie słoneczne, kolor, grubość włosów). Przed zabiegiem skóra powinna być ogolona, umyta i niczym nie nasmarowana. Zabiegi laserowe wykonywane sa jedynie przez certyfikowane kosmetyczki. Zarówno klienci jak i kosmetyczka są obowiązkowo zabezpieczeni przed światłem lasera za pomocą filtrujących okularów ochronnych.
Ponieważ energia świetlna działa tylko na cebulki włosów rosnących, będących w fazie tzw. anagenu, zabieg musi być wykonywany kilkukrotnie w określonym czasie, Światło nie oddziałuje na cebulki włosów w stanie spoczynku - będące w fazie telogen. Zazwyczaj dla trwałego usunięcia owłosienia konieczne jest wykonanie serii 4-7 zabiegów w odstępach 6 tygodniowych.
Około dwa tygodnie po zabiegu nie należy narażać skóry poddanej zabiegowi na pormieniowanie UV (zarówno naturalne jak i solarium). Wówczas należy stosować filtry przeciwsłoneczne zabezpieczające przed szkodliwymi odmianami promieniowania UV. Polecane są filtry firm dermokosmetycznych lub specjalizujących się w produkcji filtrów o faktorze 50 lub więcej.
? Po zabiegu nie należy używać samoopalaczy.
? Około dwóch tygodni po zabiegu nie stosować peelingów i innych preparatów złuszczających.
? Wszelkie leki i preparaty ziołowe stanowiące przeciwwskazanie do zabiegu można używać po ok. tygodniu - dwóch od zabiegu. ? Po zabiegu ok. 1,5 miesiąca nie należy wyrywać włosów.
Szczególnie zaleca się:
? eliminacje mydła, zastąpienie go preparatem myjącym bez mydła i bez alkoholu
? nie stosować środków higieny (np. dezedoranty, perfumy) opartych o alkohol lub inne drażniące skórę substancje na obszarach poddanych zabiegowi
? należy używać kremów łagodzących np. ALANTAN występujący w postaci kremu i maści, B-panten, Pantenol lub zasypek dla wyeliminowania niekomfortowego uczucia po zabiegu.
? delikatnie wycierać się po kąpieli w miejscach poddanych zabiegowi
? nie zażywać leków i ziół fotouczulających po zabiegu
PRZECIWSKAZANIA I DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest m.in. ciąża, przyjmowanie niektórych leków hormonalnych , ziołowych, antybiotyków. Każda skóra może w sposób indywidualny zareagować na przeprowadzany zabieg. Może wystąpić rumień lub obrzęk około mieszkowy. Zarówno zaczerwienienie czy też rzadko występujące niewielkie przebarwienia ustępują po kilku dniach.
ZALETY:
Zabiegi laserowego usuwania niepożądanego owłosienia charakteryzują się wiele większą skutecznością od dotychczasowych metod depilacji. Pozwalają komfortowo i starannie a przy tym całkowicie bezpiecznie przeprowadzić depilacją.
Laserowe usuwanie włosów jest natomiast zabiegiem przyjemnym, bezbolesnym, przeprowadzanym szybko. Pojedynczy zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od powierzchni skóry poddanej zabiegowi (np. usunięcie wąsików z górnej wargi trwa do 5 minut). W przeciwieństwie do najprostszych metod depilacji: golenia, wyrywania czy woskowania nie powoduje efektu wrastania włosów, stałych przebarwień skóry, reakcji alergicznych czy blizn, a te nieliczne włosy, które mimo wszystko w długim okresie czasu mogą odrastać są cieńsze i dużo jaśniejsze - prawie niewidoczne. Pacjenci o włosach jasnych, rudych lub siwych powinni liczyć się ze słabszym efektem końcowym, co spowodowane jest mniejszą ilością melaniny. Istnieje bezpośrednia zależność skuteczności depilacji laserem od ilości barwnika we włosach.Ceny:
:: Wąsik: 150 zł
:: Broda: 150 zł
:: Szyja: 300 zł
:: Baki: 200 zł
:: Policzki: 300 zł
:: Uszy: 100 zł
:: Skronie: 150 zł
:: Kark: 300 zł
:: Plecy: 600 zł
:: Sutki: 200 zł
:: Klatka piersiowa: 500 zł
:: Pachy: 200 zł
:: Przedramiona: 300 zł
:: Ramiona: 400 zł
:: Dłonie: 200 zł
:: Brzuch: 300 zł
:: Bikini: 150 zł
:: Pośladki: 350 zł
:: Nogi całe: 700 zł
:: Uda: 400 zł
:: Łydki: 400 zł
:: Stopy: 150 zł

Zabiegi polecamy zarówno paniom jak i panom!